Este potrivit pentru bebelusi începând de la câteva luni, având un design special gândit pentru susținerea comfortabilă a coloanei. Este posibilă folosirea și înainte de 6 luni, dacă bebelușul are tendința de a se ridica sau reușește să mențină poziția de șezut.
Spre deosebire de modelul standard , acest model este special conceput pentru siguranța și stabiliate sporită, putând fi folosit pe o perioadă mai lungă de timp, potrivit de la 6 luni până la 2 ani.
Fotoliul are decupaje pentru picioruse, astfel ca bebe va sta foarte bine in fotoliu, avand libertatea de a se juca si a privi lumea altfel, schimbarea pozitiei de la orizontala la verticala ii va stimula simturile si ii va oferi o alta perspectiva, astfel ca nu va mai fi agitat, mai ales in perioadele dificile.
✔️Comfortabil -fiind confecționat pluș catifelat la exterior și umplut cu vatelină pentru o poziție comodă;
✔️Siguranță - spătarul este umplut cu vatelina moale, speciala pentru obiecte din plus, pentru comfort sporit și siguranță;
✔️Igienă - husa fotoliului poate fi ușor detașată și spălată, având fermoar.
Specificații:
înălțime: 18 cm
lățime: 50 cm
lungime fotoliu: 50 cm
material: exterior din plus catifelat, interior vatelină;
greutate produs: 1 kg
indicat copiilor mai mari de 5 - 6 luni;
produsul este disponibil în diferite variante de culori va rugam precizati culoarea dorita la observatii
Produsul poate fi achiziționat prin comandă online și livrare prin curier în2 -3 zile lucrătoare.
Costurile transportului sunt/ nu sunt incluse în prețul afișat.
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.
Scrie un review
Review-ul a fost trimis cu succes.